Facebook

   
  Kontakt

  Warsztaty Terapii Zajęciowej
  Młodocin Większy 25
  26-625 Wolanów
  tel. 48 362 22 82

  e-mail: wtz.pozytywni@op.pl


  Nr konta

  Raiffeisen Bank Polska S.A.
  54 1750 0012 0000 0000 2223 8418


  Nasi przyjaciele

  Kliknij aby zobaczyć aktualna listę sponsorów:     pełna lista...

 

Aktualności

 • Wycieczka do Zamościa

  2016-09-09

  W poniedziałek byliśmy na wycieczce w Zamościu - tak ten wyjazd opisał uczestnik Rafał: "Dnia 5 września byliśmy...

 • Festyn W Wolanowie

  2014-09-15

  Mam na imię Karol i mieszkam w Młodocinie Mniejszym i interesuje się historią drugiej wojny światowej i oglądam...

 • IV Festiwal Piosenki Turystycznej, 7 czerwiec 2014

  2014-08-13

       Dnia 7 czerwca 2014 roku wzięliśmy udział w IV Festiwalu Piosenki Turystycznej Dla Osób Niepełnosprawnych, tym...

  

 
Wielkanoc, 17 kwietnia 2014
    Smacznie, gwarno i przytulnie, jajkiem wszyscy się dzielili. I konkursów było mnóstwo. Najpiękniejszą pisankę stworzyła Anna Pietrucha, kartką śliczną Anna Mirecka pochwalić się mogła. Jeszcze ubaw był na trawie - „Wielkanocne polowanie na pisanki”. Szperać w grządkach i kącikach wszyscy biegiem ruszyli. Król Tomasz królem tego wyścigu został.
 
Konkurs w Pionkach, 8 kwietnia 2014
    8 kwietnia mogliśmy zobaczyć pięknie przystrojone koszyczki, misternie zdobione jajka wielkanocne, a na samym środku sceny obejrzeć spektakle tematycznie związane z okresem Wielkiego Postu i Wielkanocy. To wszystko działo się podczas dziewiątej już imprezy pod nazwą "Tradycje Wielkanocne". Organizatorem były Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach. Nasz Warsztat również przygotował prace konkursowe. Przygotowań było sporo, każdy wiele pracy włożył.
   W Pionkach o nas usłyszeli, docenili nasze dzieła. Palma młodocińska w konkursie zwyciężyła.

 
Ognisko, 13 marca 2014
      A gdy ciepło, a gdy słońce, wszystkich wiosna pcha na zewnątrz. Przy ognisku śpiewać można, z każdym wtedy przyjaźń rośnie. Przyjemnie razem upiec kiełbaskę i posiedzieć w miłym gronie.
 
Wiosenne porządki, marzec 2014
      Na wiosnę świat się zmienia. U nas zmian też wiele było. Porządki w środku, porządki na zewnątrz! Krzątanina pełna śmiechu! Malowanie i kopanie, kwiatków grządki piękne cieszą.
 
Dyskoteka karnawałowa w WTZ na Michałowie, 4 marca 2014
      Zaproszenie przyjęliśmy, większość z nas mogło pojechać. Ubaw co niemiara – w strojach pięknych
i śmiesznych. Każdy rolę nową dostał. Poczęstunek pyszny, pogaduchy przy pączusiach, więcej imprez takich chcemy!

 
Wizyta w Echu Dnia i TV Dami, 27 luty 2014
     Kilkoro z nas miało szansę niebywałą – gazetę i telewizję od środka podejrzeć. Echo Dnia i telewizja Dami dla nas drzwi swoje otworzyły. Jak artykuł dziś powstaje i co za ekranem się dzieje, takie ciekawostki nam opowiedzieli.
 
Ferie w Młodocinie, 17-28 luty 2014
    Dzieci z Młodocina miały możliwość spędzać przerwę zimową w naszych warsztatach. Z wielkim zaangażowaniem szansę tę wykorzystały. Tu uczyły się malować, różne dzieła wykonywać. Razem czas nam miło płynoł z buzi uśmiech już nie schodził.
 
Wizyta przedszkolaków, 7 luty 2014
      U nas gości wielu mamy. Duży czy mały – każdy mile jest widziany.
Dnia 7 lutego odwiedziły nas przedszkolaki z placówki w Wolanowie. Przybyły ze swym przygotowanym repertuarem. Bez stresu i tremy śpiewały o Dniu Babci i Dziadka. Byliśmy mile zaskoczeni, jak wielki talent aktorski drzemie w małych dzieciach.

 
Dyskoteka w naszych warsztatach, 5 luty 2014
     Okazało się, że każdy z nas tańczyć lubi i potrafi. Przekonaliśmy się o tym na dyskotece, która odbyła się 5 lutego 2014. Gościliśmy u nas Uczestników i Kadrę WTZ Michałów. Tańce, hulanki, swawole – wszyscy dobrze się bawili. Smakołyki z naszej kuchni – ciasta, ciastka i ciasteczka – w wykonaniu pracowni dnia codziennego osłodziły czas razem spędzony.
 
Początki warsztatów, 23 grudnia 2013
     Pierwszy dzień w warsztatach – dla pracowników i uczestników – przypadł na 23 grudnia 2013roku. Poznawaliśmy się nawzajem, w miłej i ciepłej atmosferze na wspólnych zajęciach czas spędziliśmy. Zabawy integracyjne pomogły w zapoznaniu się. Następnego dnia w przełamaniu lodów pomogła wigilijna wieczerza, śpiewanie kolęd, wspólne ubieranie wielkiej choinki.